Het team van Rijnsflowers bestaat uit verschillende enthousiaste vakmensen die elke dag klaarstaan voor onze klanten. Kijk hieronder voor de contactgegevens.

General


 
 Ruben Hoek   Gerben van Duijvenbode  Chiel Hovingh
 Director Export  Manager Export North & West Europe / UK / USA  Manager Export South & East Europe
 ruben@rijnsflowers.nl    gerben@rijnsflowers.nl  chiel@rijnsflowers.nl
 T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 832 005 93  T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 226 619 85  T +31 (0)71 40 20950

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Commercial


 
 Jack van der Gugten    
 Commercial Manager      
 jack@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)6 225 420 24  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales UK





 Madeline Clark  Paul Duggan  Martijn Aartman
 madeline@rijnsflowers.nl  paul@rijnsflowers.nl    martijn@rijnsflowers.nl
 M +44 (0)74 155 369 96 T +31 (0)71 40 20950
  M +44 (0)73 989 233 97 T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 306 556 83 T +31 (0)71 40 20950

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6



 Rob van Antwerpen  Arie de Best  
 rob@rijnsflowers.nl  a.debest@rijnsflowers.nl  
 M +31 (0)6 466 347 48 T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 230 067 38 T +31 (0)71 40 20950  

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

 M +31 (0)6 516 016 40  T +31 (0)71 40 20950
 martijn@rijnsflowers.nl

Logistics UK


 
 Steve Fleming    
 steve@rijnsflowerslogistics.nl      
 M +44 737 799 065 8 T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Ireland


 
 Frank Oudwater  Bram Brussee  
 frank@rijnsflowers.nl    b.brussee@rijnsflowers.nl  
 M +31 (0)6 239 261 23  T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 534 311 01  T +31 (0)71 40 20950 

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Benelux & France





 William de Winter  Mitche Janssen  
 william@rijnsflowers.nl    mitche@rijnsflowers.nl  
 M +31 (0)6 203 039 08  T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 543 410 96  

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Spain



 
 Daniel Parra Vlieland    
 daniel@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)6 30 22 97 66  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Austria, Switzerland & Germany



 
 Erik van den Eijkel    
 Sales Germany    
 erik@rijnsflowers.nl    
 M +31 (0)6 125 020 57  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Italy


 

 Camilla Zanellato    
 camilla@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)6 574 690 05  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Greece


 
 Stefanos Kritsotakis    
 stefanos@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)622 929 234  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Eastern Europe


 

 Kateřina Šedivá   Michal Kalbarczyk  
 Sales Czech Republic  Sales Polska 
 katerina@rijnsflowers.nl    michal@rijnsflowers.nl 
 M +42 734 587 191  T +31 (0)71 40 20950  M +48 608 626 475  T +31 (0)71 40 20950 

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales Scandinavia


 
 Patrick Koster    
 patrick@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)6 131 304 12  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Sales USA


 
 Klaas 't Hoen    
 klaas@rijnsflowers.nl      
 M +31 (0)6 557 883 81  T +31 (0)71 40 20950   

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Packing & Logistics


 
 Ruben van Leeuwen  Arend van Schie  Jacco Hoek
 Manager Packing & Logistics  Team leader Packing & Logistics  Manager Transport
 rubenvanleeuwen@rijnsflowers.nl    arend@rijnsflowers.nl  jacco@rijnsflowers.nl
 M +31 (0)6 144 030 15  T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 123 582 31  T +31 (0)71 40 20950  M +31 (0)6 106 281 28  T +31 (0)71 40 20950

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6

Finance & IT


 
 IJsbrand Guijt  Monique van der Meij  Marcel van Egmond
 finance@rijnsflowers.nl    finance@rijnsflowers.nl  marcel@rijnsflowers.nl
 T +31 (0)71 40 20950  T +31 (0)71 40 20950  T +31 (0)71 40 20950

Bel: 0252 432 866
Bel: 0252 432 866
+31(0)6
+31(0)6